Inspiration

Promoting Passion

26. března 2015 v 22:07

Dnes chci představit rubriku, kterou jsem naťukla včera. Bude se týkat inspirace. Je zajímavé si pročíst FAQ sekce či interview u vydaných spisovatelů, fotografů, režiséru, zpěváků... seznam by byl mohl pokračovat dál a dál. Všichni chtějí znát zdroj jejich inspirace. V drtivé většině je jejich odpověď moje okolí. Což je určitě pravda. Ať už chceme nebo ne, jsme utvářeni lidmi kolem sebe. Pokud bych měla mluvit za sebe, tak vždycky bude mojí největší inspirací moje máma. Tak to prostě je a já bych neměnila :-). Ale díky internetu se pravidla trochu změnila.
Od rozšíření internetu panuje debata, jestli kvůli němu děti nehloupnou, protože jen dřepí u počítače. Já jsem přesvědčená (a poslední studie mi dávají za pravdu), že je to naopak. Dá se na netu prokrastinovat? Hell, yeah! Ale také otevírá neskutečný přístup k novým informacím, podnětům... a inspiraci. Školy by si měly dávat jen víc záležet na tom, aby děti dokázaly vyfiltrovat užitečné informace a zprávy. Jsme totiž velice snadně ovlivnitelní tvorové. V dobrém i špatném slova smyslu.
Pří mém brouzdání vodami internetu skoro denně objevím nějakou větu, která mě nakopne nebo se díky ní dokážu na chvíli naopak zastavit a zamyslet se. A lidi, kteří mě takto inspirují (nebát se snít a věřit v jejich splnění) dlouhodobě, bych vám právě moc ráda postupně představila ;-). Třeba si mezi nimi taky najdete své oblíbence.


P.S. Za naprosto dokonalý art opět děkuji Enny :D.
 
 

Reklama