Babbling

Paint the Town Green

2. listopadu 2015 v 10:41 | Andy & Enny


Zdravim vsechny zbloudile duse! :-)
A jeste Vas dokonce zdravim z Irska, kde jsem zazila jeden z nejlepsich tripu ever. No kidding. Domu odjizdim "lehce" v depce (a ani to, ze se to rymuje, nepomaha). Irsko je nadherne a ja mam bajecnou segru. Clovek porad tape, kudy se ma vydat, ale vsechno je lepsi a zabavnejsi, kdyz netape sam. Takze takhle ji jeste jednou dekuji za nadherny vylet a zazitky. Fotky budou. Video bude. A slzy uz jsou xD. Beee. Make a wish, guys.
Cil... Kerry. You know, twin :-*.

A long time ago in a galaxy far, far away...

25. března 2015 v 21:43

Chtěla jsem naladit sentimentální atmosféru hned ze začátku... :D Wow, poslední článek předznamenával začátek nové éry. ale z větší části jsem ho zkopírovala od Enny (za 1. bych to líp nenapsala a za 2. jsem byla línááá jak veš). Proto přišel čas na vlastní vylévání srdíčka.

Nový design a LOST GENERATION

21. března 2015 v 23:28
Zdravím!
nebudu vypisovat, po jak dlouhé době to tu ožívá... musela bychse zastydět :D. Ale moje drahé kamarádky ještě z dob mých blogařskch plenek přišly se skvělým nápadem.
Daší detaily jsem velice sobecky zkopírovala od Enny, která stojí i za mým novým NAPROSTO DOKONALÝM designem (a ještě jednou jí za něj děkuji :D).

Seriously?

28. ledna 2013 v 20:26

Jako opravdu? Moje hlava si asi řekla, že neblouzním dostatečně, tak zvedla moji teplotu do závratných výšin, aby mi to vynahradila. Krom občasného vražení do zdi se snažím psát/přemýšlet nad GO i D (člověka až zaráží jaké společné prvky má střední škola a souboje v aréně).

Učení...

22. ledna 2013 v 15:54

No, tak v této fázi se nacházím prakticky celý den.

Winter is Coming

15. ledna 2013 v 19:29
Mám nový vzhled (a po dlouhé době je mé vlastní výroby :D - taky tomu odpovídá jeho jednoduchost)
Už to zase padá!
Když už si člověk říká, že konečně bude teplo... objeví se ta bílá věc. Krajina sice působí romanticky a mírumilovně, ale kdo v tom má chodit? A to jsem chtěla jít na stopy!
Ano, já vím. Winter is Coming (v reálu je spíš Leaving, ale rozumíme si, že?).
Třetí řada Game of Thrones startuje 1.4. 2013 ;).


 
 

Reklama