Nový design a LOST GENERATION

21. března 2015 v 23:28 |  Babbling
Zdravím!
nebudu vypisovat, po jak dlouhé době to tu ožívá... musela bychse zastydět :D. Ale moje drahé kamarádky ještě z dob mých blogařskch plenek přišly se skvělým nápadem.
Daší detaily jsem velice sobecky zkopírovala od Enny, která stojí i za mým novým NAPROSTO DOKONALÝM designem (a ještě jednou jí za něj děkuji :D).
Nebo tedy... to bude účelem tohoto projektu, shromáždit autory a blogaře, kteří ještě pamatují, či chtějí pomoci obnovit, ty slastné doby, kdy autoři nebrali své čtenáře jako samozřejmost a naopak. Doby, kdy nebyl každý prd propagován na titulce a my i přesto měli plno věrných čtenářů. Doby, kdy psaní mělo tak nějak... větší smysl i přesto, že to byla 'jen' fan fiction. Doby, kdy jsme se navštěvovali a komentovali sobě navzájem, pomáhali tak druhým 'růst'. Nechybí vám to taky? :)
O co nám vlastně půjde? Zejména asi o to vytvořit zase onu výše zmiňovanou atmosféru, která se nám vytratila, navštěvovat se navzájem, komentovat, poradit, podpořit... Samozřejmě, každý máme své vlastní povinnosti, ať už školu, práci atd., ale taky bychom si měli uvědomit, že naše generace může být zapomenuta v internetových vodách i navždy, což by byla škoda. Tímto způsobem si tak my 'veteráni' můžeme navzájem dodávat chuť do další tvorby, psaní článků, focení, cokoliv budeme chtít!


Podmínky? Jednoduché, zveřejněte u sebe na blogu buď odkazy na členy ZG, či odkaz na linkovač. Použít k odkazu můžete klidně tuto známku:
Upíšete se?
LINKOVAČ K ZAPSÁNÍ
Jen upozornění - to, že se zapíšete Vás k ničemu nezavazuje, nicméně prosíme, aby byl tento projekt brán vážně a ne jen jako způsob, jak se např. zviditelnit.
 


Komentáře

1 Enny Enny | Web | 21. března 2015 v 23:33 | Reagovat

Jupííí!!!*tančí oslavný tanec* :D

2 Nikinka Nikinka | Web | 22. března 2015 v 11:15 | Reagovat

Díky tomuto projektu už jsem našla pár blogů, které se nejspíš stanou těmi, které budu navštěvovat často a velmi, velmi ráda - mezi nimi i ten tvůj (zatím jsem neměla moc času, abych ti důkladně prošmejdila blog :D každopádně se na to v nejbližší době chystám stejně jako na tvou povídku Game's on) :). A stále nepřestávám věřit, že se nás díky projektu najde co nejvíc a obnovíme tak tu starou atmosféru, která tady kdysi panovala (připadám si jako veterán, když to píšu :D).
PS: Ten design je perfektní! :) Miluju šedé barvy na blogovém kabátku, je to příjemné pro oči :) takže mně se líbí moc.

3 Andy Andy | 25. března 2015 v 21:45 | Reagovat

Aaaw, děkuji, ale všechna chvála opravdu patří Enny  :D. GO píšeme společně (pro změnu) s Enn ;-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama