Březen 2015

Creativity 1|| Make a Wish...

28. března 2015 v 21:10 | Andy & Enny |  Creativity
Téma č.1: MAKE A WISH... / NĚCO SI PŘEJ...

Dobrý den! Moc se s tím nepářeme, že? :D
Ano ano, je to tak. Tohle je historicky první art k našemu novému projektu Creativity!
A doufáme, že nás v tom nenecháte samotné! My se budeme snažit přidávat naše jednorázovky pravidelně jednou za 14 dní (spolu s novým artem a názvem).
Ale to neznamená, že jakékoli téma k jednorázovce je časově omezené! Není! Pokud vás něco napadne za den, týden, klidně rok - neváhejte a pište!
A nezapomeňte na svoje díla nechat v komentáři pod tímto článkem odkaz!
Plánujeme pak vytvořit přímo samostatný článek, kde bude seznam všech povídek přímo i se všemi odkazy zúčastněných!
Budeme se těšit! ;)
PS: naše jednorázovka na toto téma bude k dispozici brzy. :D

______________________________________________________________
výběr obrázku: Enny || název: Andy || obrázek: Petitescargot

CREATIVITY || Projekt

27. března 2015 v 20:53 | Andy & Enny |  Creativity

Napad nás nápad! *deset vteřin ticha pro potlesk*
Nápad rozšířit náš dřívější nápad.
A protože to rozšíření nápadu, co nás napad, se nám tak líbilo... napadlo nás vám o tom nápadu povědět.
Nebojte, bude to jednodušší, než se zdá. :D


Promoting Passion

26. března 2015 v 22:07 Inspiration

Dnes chci představit rubriku, kterou jsem naťukla včera. Bude se týkat inspirace. Je zajímavé si pročíst FAQ sekce či interview u vydaných spisovatelů, fotografů, režiséru, zpěváků... seznam by byl mohl pokračovat dál a dál. Všichni chtějí znát zdroj jejich inspirace. V drtivé většině je jejich odpověď moje okolí. Což je určitě pravda. Ať už chceme nebo ne, jsme utvářeni lidmi kolem sebe. Pokud bych měla mluvit za sebe, tak vždycky bude mojí největší inspirací moje máma. Tak to prostě je a já bych neměnila :-). Ale díky internetu se pravidla trochu změnila.
Od rozšíření internetu panuje debata, jestli kvůli němu děti nehloupnou, protože jen dřepí u počítače. Já jsem přesvědčená (a poslední studie mi dávají za pravdu), že je to naopak. Dá se na netu prokrastinovat? Hell, yeah! Ale také otevírá neskutečný přístup k novým informacím, podnětům... a inspiraci. Školy by si měly dávat jen víc záležet na tom, aby děti dokázaly vyfiltrovat užitečné informace a zprávy. Jsme totiž velice snadně ovlivnitelní tvorové. V dobrém i špatném slova smyslu.
Pří mém brouzdání vodami internetu skoro denně objevím nějakou větu, která mě nakopne nebo se díky ní dokážu na chvíli naopak zastavit a zamyslet se. A lidi, kteří mě takto inspirují (nebát se snít a věřit v jejich splnění) dlouhodobě, bych vám právě moc ráda postupně představila ;-). Třeba si mezi nimi taky najdete své oblíbence.


P.S. Za naprosto dokonalý art opět děkuji Enny :D.

A long time ago in a galaxy far, far away...

25. března 2015 v 21:43 Babbling

Chtěla jsem naladit sentimentální atmosféru hned ze začátku... :D Wow, poslední článek předznamenával začátek nové éry. ale z větší části jsem ho zkopírovala od Enny (za 1. bych to líp nenapsala a za 2. jsem byla línááá jak veš). Proto přišel čas na vlastní vylévání srdíčka.

Nový design a LOST GENERATION

21. března 2015 v 23:28 Babbling
Zdravím!
nebudu vypisovat, po jak dlouhé době to tu ožívá... musela bychse zastydět :D. Ale moje drahé kamarádky ještě z dob mých blogařskch plenek přišly se skvělým nápadem.
Daší detaily jsem velice sobecky zkopírovala od Enny, která stojí i za mým novým NAPROSTO DOKONALÝM designem (a ještě jednou jí za něj děkuji :D).