Červen 2013

We solemnly swear we are up to no good!

30. června 2013 v 22:00 | Andy & Enny

Dámy a pánové, držte si klobouky, protože nemožné se stalo (dobře, teprve stane) skutečností! Tučňáci jedou do Londýna! :D V říjnu balíme kufry (nebo v našem případě příruční zavazadla v předepsané velikosti) a letíme. Soudruh Bloud nám poskytne ubykaci nutnou k neomezenému trajdání po tomto velkoměstě a samozřejmě bude co? Bude průvodcovat! Za což jsme jí více než vděčné! To je tak, když jeden penguin opustí hnízdo a nasedne na polární express. Po dlouhé době se naše trio zase potká. A věřte mi... bude to stát za to! Být vámi, tak si zaletím o prázdninách vyfotit anglické památky, protože bych nespoléhala na to, že budou po naší návštěvě ještě stát.
A to samé platí především pro fanoušky Harryho Pottera, protože máme v plánu splnit si jeden z našich snů a navštívit Leavesden studia = The Making of Harry Potter Tour!!! A všechna dostupná místa s Harrym spojená :D! Tak držte palce and stay tuned for more information about our crazy journey to London/Dreamland.
Love, Penguins!

Sama za sebou musím říct, že do Londýna poletím po mnoha a mnoha letech (což je vzhledem k mému oboru trochu tragikomické), ale věřím, že to přichází v ten pravý čas. Člověka až zaráží, z jakého malého komentáře se může vyklubat takový trip ("Hej, chtěla bych jet na Comic Con do Londýna" "Why not?" :D). Penguini a Harry tvoří nedílnou součást mého života stejně jako anglicko-americká kultura (pokud bych to měla říct obecně), takže jsem ráda, že se na tu cestu můžeme vydat společně.

We defended the Stone,
We found the Chamber,

We freed the Prisoner,

We were chosen by the Goblet,

We fought alongside the Order,

We learnt from the Prince,

and we mastered the Hallows.
WE ARE THE HARRY POTTER GENERATION!