Leden 2013

Seriously?

28. ledna 2013 v 20:26 Babbling

Jako opravdu? Moje hlava si asi řekla, že neblouzním dostatečně, tak zvedla moji teplotu do závratných výšin, aby mi to vynahradila. Krom občasného vražení do zdi se snažím psát/přemýšlet nad GO i D (člověka až zaráží jaké společné prvky má střední škola a souboje v aréně).

2. týden: 21.1. - 27.1. 213

27. ledna 2013 v 22:44 Literární deníček
Nevšímat si (jen si to předpřipravuji, aby to stále vycházelo pravidelně v neděli... :D).

Učení...

22. ledna 2013 v 15:54 Babbling

No, tak v této fázi se nacházím prakticky celý den.

1. týden: 14.1. - 20.1. 213

20. ledna 2013 v 17:08 Literární deníček
Vlivem Temnářčina skvělého nápadu, který převzala i Selenne L. Athi jsem se nechala inspirovat k vedení Literárního deníčku.
O co tedy jde? Každý den si pro sebe zapíšu, na čem zrovna pracuji = počet napsaných znaků, dobu po kterou jsem se věnovala práci a nějakou osobní poznámku (pokud se ten den psaní věnovat nebudu, přeskočím). Každou neděli v noci seznam zveřejním. - Citace od Temnářky

Já prakticky asi nechám zachovaný původní formát, protože opravdu chci zkusit psát alespoň kouset každý den.

S ČÍM VSTUPUJI DO TOHOTO TÝDNE?
Příští středu mám zkoušku, takže bych se měla učit, ale to spíš bude cíl příští týden. Teď se snažím jen soustředit na psaní.
HLAVNÍ PLÁN PSANÍ:
Dystopia
FORMÁTOVÁNÍ:
velikost fontu 12 (Times New Roman), zarovnání do bloku


CRUOR || Info

17. ledna 2013 v 17:05 Other
Trochu bez dovolení... Snad mě nepraští, ale musím vás upozornit na nový příběh z pera/klávesnice Enny (spoluautorka Game On). Je stále v plenkách, ale už teď ji neskutečně prudím, ať co nejrychleji pokračuje :D.
Název: Cruor (neboli Krveprolití)
Anotace: Internát vám může dát spoustu zkušeností, pomoci se osamostatnit... nebo tam můžete prožít nejhorší chvíle svého života. Své o tom ví studenti internátní školy Lost Woods v severním Wisconsinu. Někdo totiž bere jejich životy do svých rukou a nezachází s nimi zrovna jako v pohádce. A čím déle se protahuje hledání vraha, tím více obětí končí na pitevním stole. Je snad vrah tak dokonalý v zahlazování stop nebo za tím stojí něco víc?
Motto: Death is a debt we all must pay. - Euripides
Seznam kapitol: 1, 2,
Bonusy: x
Story © Enny 2013
Na příběh se vztahují autorská práva! Jakákoli podobnost příběhů a postav v nich uvedených s realitou či jiným dílem je čistě náhodná a ne účelná či plánovaná.

Winter is Coming

15. ledna 2013 v 19:29 Babbling
Mám nový vzhled (a po dlouhé době je mé vlastní výroby :D - taky tomu odpovídá jeho jednoduchost)
Už to zase padá!
Když už si člověk říká, že konečně bude teplo... objeví se ta bílá věc. Krajina sice působí romanticky a mírumilovně, ale kdo v tom má chodit? A to jsem chtěla jít na stopy!
Ano, já vím. Winter is Coming (v reálu je spíš Leaving, ale rozumíme si, že?).
Třetí řada Game of Thrones startuje 1.4. 2013 ;).GO || 7. kapitola

13. ledna 2013 v 22:06 Game's on
A máme tu další kapitolu GO!
Volejte sláva...
A tři dny se radujte :D.
Oh Happy Day

10. ledna 2013 v 1:25 Jednorázovky

Začalo zkouškvé. Jde to lehce poznat. Zvyšuje se aktivita vysokoškolských blogerů. Ani já a Enny nejsme výjimkou. Obě rády vytváříme arty k povídkám (dokonce někdy raději než samotné psaní). Vždyť se na něj podívejte xD, co k tomu dodat. Člověk by na to mohl koukat celý den a nenapasat ani čárku. Ale my jsme řekly NE. Společně (sem tam) PODLE ARTU napíšeme jednorázovku. Tentokrát tvořila Enny (moooc se jí to povedlo!) a psaly jsme obě na přeskáčku. Ve výsledku je z toho kombinace červené knihovny a sci-fi (i když po pravdě... která červená knihovna není sci-fi), ale bavilo mě to. A konečně jsem něco (my) dopsala/y :D. Baby steps :D.
Happy Hunger Games!
Error. To už někdo napsal.
Tak tedy... Oh, Happy Day!