GO || Prolog

3. srpna 2012 v 15:34 | Andy & Enny |  Game's on
Tož jsme se do tvoření vrhly po hlavě. Asi za to mohl ten absťák z dlouhodobého nepsání. :D
Momentálně tedy doufáme, že s námi budete prožívat radosti i strasti Niny Wilsonové. A že jich nebude málo.
Nápad byl na něco lehkého, na odreagování... Uvidíme, kam se teda s příběhem dostanem. A vy můžete sledovat s námi. :)

Víte, co se stane, když vás spolužák v rámci sázky využije a ztrapní před celou školou? Rodiče vás uklidí do zahraničí a pošlou k psychologovi. Senzace! A další krok? Podle doktorky bych se měla vrátit na "místo činu" a začít čelit realitě, která tam na mě čeká. Prý už jsem na to připravená. Jsem? Můžete si říct, že jsem přece byla rok pryč a všichni na onen incident zapomněli, ale… není to jen o tom. Zkuste se vy sami vrátit tam, kde jste přišli o všechny své iluze a naděje. Za pokus nic nedám a za jedno vám ručím - nikdo už se mi smát nebude.
Protože nic nenakopne člověka ke změně víc, než veřejné ponížení obřího rozměru. Nikdy jsem neměla potřebu ani chuť procházet různé módní časopisy nebo cvičit v posilovně. Nejsem ošklivá, jenom jsem netoužila vyčnívat. No, časy se mění. Teď si dám záležet, aby o mně každý věděl. A opravdu nikdy nezapomněl. Jak toho hodlám docílit? Pár nápadů mám. Přeci jen, byl to jeden dlouhý rok. Ta sezení nakonec nebyla na škodu. Co mi dříve pomáhalo soustředit se na každý nový den, mi nyní pomůže dosáhnout mého cíle. Seznamte se...
CHECKLIST
1. Objevit se na obálce školního časopisu.
- Naivní sen všech středoškolaček? Možná. Na jednu stranu si myslím, že tu obálku mám zajištěnou už jen svým návratem. Na tu druhou? Obsah musí projít mou korekturou a nenechat nikoho na pochybách, kým jsem nyní a že mířím vysoko.
2. Dostat se do studentské rady.
- A neboli cesta za neomezenou mocí může začít. Ne, nechci za pár let kandidovat do senátu, ale pokud mám začít něco znamenat na téhle zpropadené škole, musím se tam vklínit. Jen zbývá vymyslet, jak je donutit, aby pro mě hlasovali.
3. Stát se členkou redakčního týmu.
- Nezaškodí mít přehled o tom, co se kde šustne. A pokud bude složení podobné jako před mým odjezdem - musím se dostat do hnízda největších drben na škole.
4. Lobovat za lepší obědy.
- Dobře, tohle asi není tolik zásadní bod v mé cestě za pomstou, ale důležité je to taky. Jamieho Olivera asi neseženu, ale láska přeci prochází žaludkem.
5. Poděkovat rodičům za neustálou podporu.
- Jsem si jistá, že jim nebude vadit, když trochu prošustruju účet. Vždyť to byl vždycky otec, který tvrdil, že za úspěch se platí.
6. Nic mě nenapadlo.
- Ale ďábelský plán musí mít deset bodů, takže tohle berte jako výplňkovku.
7. Zjistit, kdo všechno stál za tou sázkou.
- Odhalit i toho posledního poskoka, který se na tom podílel a samozřejmě jim všem zpříjemnit život. Protože jim to přeci dlužím.
8. Vychutnat si Logana.
- Aneb jaké to asi bude - potopit jednoho z nejlepších hráčů fotbalu na škole?
9. Odvděčit se kamarádce Ashley.
- Co bych si počala bez jejího bodnutí do zad? Jsem tu jediná, kdo slyší ironii...?
10. KILL JOSH.
- Můžete se těšit na remake Kill Billa. Ve 3D.
Podepsána...
Nina Wilsonová
Krví teda ne.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama